Brand for 702308-001 702456-001 D12-240P3A 240W Power Supply Well Tested
SKU: AC-QPE7ZJOW11D
Verified Shop Reviews on
Price
Free shipping
23%
off
Advantages
  • Free shipping
  • 100 days returns
  • Low prices
Specifications:
  • Origin: CN(Origin)
  • Rating Power: 150W - 250W
  • Package: Yes
  • Output: 12V