B185EA-00, D185EA-00, N28RM for Optiplex 9030 185W Power Supply Well Tested Working
SKU: AC-RPE1XYNG59P
Verified Shop Reviews on
Price
Free shipping
22%
off
Advantages
  • Free shipping
  • 100 days returns
  • Low prices
Specifications:
  • Rating Power: 150W - 250W
  • Package: Yes
  • Output: 12V