200L/H 3W Submersible Water Pump for Aquarium Tabletop Fountains Pond Water Gardens and Hydroponic Systems AC100V-120V/220V-240V
200L/H 3W Submersible Water Pump for Aquarium Tabletop Fountains Pond Water Gardens and Hydroponic Systems AC100V-120V/220V-240V: 230V / EU
200L/H 3W Submersible Water Pump for Aquarium Tabletop Fountains Pond Water Gardens and Hydroponic Systems AC100V-120V/220V-240V: 220V / EU
200L/H 3W Submersible Water Pump for Aquarium Tabletop Fountains Pond Water Gardens and Hydroponic Systems AC100V-120V/220V-240V: Other / US
SKU: AC-5NZOVEWE7YQ
Verified Shop Reviews on
Price
Free shipping
28%
off
Your selection:
220V / EU
Advantages
  • Free shipping
  • 100 days returns
  • Low prices
Specifications:
  • Application: Submersible
  • Certification: CE
  • Fuel: Electric
  • High-concerned chemical: 1,3-Butadiene
  • High-concerned chemical: Acrylonitrile
  • High-concerned chemical: styrene
  • Model Number: AC1020
  • Origin: CHINA
  • Power (W): 3W